Gå til innhold
  • Bli medlem

Et halvt år på tur med en seksåring - stem på meg!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Der fersket jeg meg selv som en smule fordomsfull gitt. Leste igjennom dette her og forestilte meg at dette skulle være en guttetur... Der tok jeg bra feil:) Uansett så syntes jeg dette virker som et veldig spennende prosjekt som helt sikkert vil gi dere noen fantastiske minner. Dere har iallfall min stemme:) God tur og lykke til!!

  • Liker 5
Skrevet

Samme her.

Flotte ambisjoner og helt sikkert en flott erfaring/opplevelse.

Min stemme har du!!

der fikk du min stemme også,,,,superjenter :-P
  • Liker 1
Skrevet

For et spenstig opplegg! Bloggen har jeg allerede vært og snoket på, og den ser virkelig bra ut :) Har stemt, og vil følge med. Lykke til med planleggingen, forberedelsene og gjennomføringen.

  • Liker 1
Skrevet

Spennende og tøft prosjekt! Det blir nok et minne for livet for begge to.

Jeg hoppet av FB-livet for noen år siden så jeg kan ikke gi deg noen stemme (dessverre for din del).

  • Liker 1
Skrevet

Takk for alle stemmer. Ser også at det har vært en del fjellforum-besøk på bloggen min. Moro!

Status akkurat nå er for øvrig at vi ligger på en solid andreplass. Det er fortsatt en uke til stipendet deles ut, så jeg har fortsatt troen. :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Ved å bruke dette nettstedet godtar du våre Bruksvilkår. Du finner våre Personvernvilkår regler her.