Gå til innhold
  • Bli medlem

Anbefalte innlegg

Annonse
Skrevet

Det ligger nå en boks til høyre i forumet som viser de turrapportene med mest Likes - men denne er ikke helt korrekt enda. Den viser også turrapporter fra i fjor osv.

Jeg skal prøve å få endret det men det må gjøres en softwareendring fra han som har laget det som kan ta tid og ikke sikkert jeg får han til å gjøre det.

 

Artig å se at en turrapport som bare er en uke gammel ligger på nummer 3!

Kan jo kanskje være en "spore" til å skrive mer turrapporter også :)

 

Tips: Det begynner å bli mange bokser nedover på forsiden der - de som er logget inn kan enkelt fjerne boksene ved å klikke på "X" - det huskes til neste gang du er innlogget.

  • Liker 1
Skrevet

Hvorfor er det et krav med tre bilder? Blir turrapporten dårligere av at det bare er to?

 

Det kan jo være greit for de av oss som ikke kan lese? Ellers så ville jeg vel tro at det er noe som jevner seg ut. Folk liker bilder og en rapport med mange bilder tror jeg nok ofte får flere likes. :)

  • 2 måneder senere...
Skrevet

Nå er november kommet og vi skal ha en avstemming om den beste turrapporten:

 

De fem som er automatisk kvalifisert er :

 

 
Vi tar noen dager tenkepause og skal studere litt for å finne 5 kandidater til som går til finalen :)
  • Liker 2
  • 2 uker senere...
Skrevet

Avstemmingen på dette ble startet i forgårs med 10 utvalgte finalister. Etter at avstemmingen ble startet - ble jeg oppmerksom på en rapport som vi så absolutt burde være med - hadde et ad-hook samtale på kammerset med co-admin og en turrapport nummer 11 er med på listen nå - nemlig http://www.fjellforum.no/topic/26515-pasvik-i-februar/

 

Det er mye bra lesestoff i disse turrapportene - og kvaliteten er veldig god  - ser ut som at det kan bli jevnt i teten - kan ikke love noe men skal se om det kan la seg gjøre å skaffe 2 og 3 premier fra noen.

  • Liker 2
  • 1 måned senere...
Skrevet

Pokker da Anders! Hadde håpet den turrapporten skulle bare forsvinne her inne slik jeg fikk den samme turen med like lite folk neste år;) Såg digg ut! Gratulere til dere begge:)

  • Liker 2
Skrevet

En verdig vinner, knallrapport fra øverste hylle! Og tusen takk for andreplassen, da ble jeg glad :) Tarpen skal komme på sin plass så absolutt, når sesongen begynner igjen våren neste år skal den få sin jomfrutur til Skrimfjella :) God jul alle mann!

  • Liker 5
Skrevet

Pokker da Anders! Hadde håpet den turrapporten skulle bare forsvinne her inne slik jeg fikk den samme turen med like lite folk neste år;) Såg digg ut! Gratulere til dere begge:)

 

 

Gratulerer, og måtte premiene bli vel brukt! :)

 

 

Vel fortjent til begge to! Glimrende turrapporter! :)

 

 

Gratulerer så mye til dere begge, det er dere vel unt. Gromt lesestoff !

 

 

En verdig vinner, knallrapport fra øverste hylle! Og tusen takk for andreplassen, da ble jeg glad :) Tarpen skal komme på sin plass så absolutt, når sesongen begynner igjen våren neste år skal den få sin jomfrutur til Skrimfjella :) God jul alle mann!

 

 

Gratulerer til begge to!

 

Det er ekstra gøy å bruke forumet når folk er villig til å legge ned tid og krefter i turrapporter. Vel unt med gode premier da!

 Tusen takk. Det er mange gode turrapporter forumet og veldig kjekt å gå av som vinner.  Gratulere med tarpen @Martin HJ.

  • Liker 3
Skrevet

Gratulerer så mye begge to. Fått gleden av å nyte begge rapportene da de kom ut og mange ganger senere kost meg med de. Verdige? JA 

Som det skrives over her, måtte premiene bli flittig brukt.. Godt nytt turår

  • Liker 3

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Ved å bruke dette nettstedet godtar du våre Bruksvilkår. Du finner våre Personvernvilkår regler her.