Gå til innhold
  • Bli medlem

Anbefalte innlegg

Skrevet

Tredje episode av padlingen min i Steigen på slutten av ferien er kommet på plass i bloggen nå, HER. Det ble en lang, men flott dag. Sist torsdag var jeg på padling med klubb og turlag, den turen er kommet HER. Vi fikk litt annet vær enn jeg hadde i Steigen, men turen blir jo som regel fin uansett, man er jo kledd for det.

P7260340.jpg

P8100137.jpg

  • Liker 6
Skrevet

I dag på bloggen gjør jeg en grundig test på det nye Orion UL teltet fra Exped, et telt som jeg mener er helt fantastisk! Har ikke hatt det så veldig lenge (fordi det er så nytt), men så langt er det helt klart det beste teltet jeg har brukt noen gang!

P1090909.thumb.JPG.166a66d8158d78d768a38632f55c4e3c.JPG

Jeg har også laget en video hvor jeg vurderer og viser det nye teltet:

 

  • Liker 6
Skrevet
1 time siden, JanRH skrev:

Super turrapport og flotte bilder. Hvilken side av Reinavatnet lå du på? 

Takk for det! Jeg lå på vestsiden, på eidet ved det lille, runde tjønnet.

Skrevet

Nå er det virkelig mye flott her, det når ikke akkurat opp, men jeg har nå laget et lite innlegg om avslutningen på Steigen-turen min, og turen jeg dro nesten direkte på da jeg kom hjem til Vesterålen. Ingen langtur direkte, men så lenge man overnatter i telt så teller det som tur etter min definisjon. :) Flere bilder finner du i bloggen HER.

DSC00145.jpg

  • Liker 7

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Ved å bruke dette nettstedet godtar du våre Bruksvilkår. Du finner våre Personvernvilkår regler her.