Jump to content

Recommended Posts

Posted

Hei, ser at BUCK lager kniver, og multitools.. Lurer på om det er noen som har kniv/multitool fra BUCK.. Er du missfornøyd? Noe å sette fingeren på?

Er det kvalitet?

www.buckknives.com

Annonse
Posted

Har en buck øks, ingenting å utsette på den, men så er jo en øks et ganske greit redskap å lage. At jeg klarte å hugge meg i leggen med den må jeg nok belaste brukeren og ikke redskapen for :P

Posted

Jeg har buck multitool (fra 1997). Den har fungert greit i alle år. Eneste jeg har å utsette på den er at jeg synes knivbladet er for tynt. Avbiterdelen av tanga var også noe skjør.

Den har fungert bra i i 12 år, og regner med at mye har skjedd med utviklingen siden den tid... Kjør på.

Posted

Kjøpte en for 15 år siden og den har fungert veldig bra. Har ikke brukt den så veldig mye, men den er veldig solid og kan brukes til det meste. Kutter greit igjennom bokser hvis man ikke har boksåpner og den holder seg enda skarp.

Posted
Buck sin folde-sag jeg kjøpte på XXL er noe av det beste jeg har kjøpt! Betalte en ca 130 kroner for den!

Denne finner jeg ikke på nettsidene deres, så det blir vel Fiskars-settet med liten øks og sag :wink:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, and privacy rules Privacy Policy