Gå til innhold
  • Bli medlem

Anbefalte innlegg

Annonse
Skrevet

Har kommunisert med XXL i dag:)

Håvar: Hei. Jeg opplever at XXL generelt har lavere priser en sine konkurrenter. Det samme kan sies om elektrokjeden som XXL har en viss referanse i. I motsetning til denne kjeden, kjører dere oftere "nettpriser" som ikke gjelder i varehusene. Jeg tror det på sikt er en uheldig strategi å differensiere slik. Samtlige tilbud i det markedsvinduet nettbutikken representerer, bør også være tilgjengelige i butikk. Slik kan kundene alltid være trygg på at vi betaler "rett" XXL pris, gir oss et påskudd til å besøke butikken - og blir en returning customer.

Collect @ store er en variant. Hører fra dere

XXL.no

Hei, Håvar. Flott at du opplever de lave prisene. Men det er synd at vi ikke har klart å være klare i kommunikasjonen rundt prisene våre.

Men uansett hvordan vi vrir og vender på det så skal vi være billigst og du skal kunne få nettpris i butikk og butikkpris på nett. Foruten priser i forbindelse med åpning av butikk eller noe hvor prisene naturligvis gjelder 100% lokalt.

Men jeg er enig i at vi må skjerpe kommunikasjonen slik at du som kunde kan føle deg trygg på å betale rett XXL pris.

Håvar: Så bra å høre at nettprisene også gjelder i butikk. Mht å kommunisere dette ut, tenker jeg det er like viktig å kommunisere dette internt - slik at opplevelsen i butikken blir best mulig. Håvar

Bestilte her om dagen en Varanger 8-10 camp til 4690 "nettpris". Før nettbutikken fikk sendt varene, ble lavvuen satt ned til nettpris 4290. Sendte en mld via deres kommunikasjonsløsning, og får kreditert differansen.

Min opplevelse er at XXL generelt har svært gode priser, at man får fornuftig respons fra kundeservice, og at alle fremtidige "nettpriser" også skal være mulig å oppnå i butikkene.

Skrevet

Interbond: jeg sendte en email til beverspor angående tilbudet men har skuffende nok ikke hørt noe tilbake fra dem. Vet du om tilbudet på Real Turmat forsatt gjelder?

Skrevet

Oslo Sportslager starter lagertømming av alt Nordisk skiutstyr før årets sesong, nå på torsdag klokken 07:00 (Står på webisdene)

Platou Molde selger Helsport Rondane 3 Light til 2999,- for tiden.

Skrevet

Det vet jeg desverre ikke. Det står "langrenn" i reklamen.

http://www.oslosportslager.no/produktkategori/fjellski-turski-4-6109.aspx

Røde priser i fjellskiseksjonen, men det så ikke ut som noen megatilbud akkurat. Jeg har flere ganger kjøpt Åsnes ski til en langt billigere penge enn disse Fischer modellene.

Her får du Åsnes til kr. 2000:

http://www.ute.no/no/artiklar/ski/ski-2/fjellski/index.html

Skrevet

Veldig glupt å kalle en barnejakke for Fat Boy. Skjønner de har den på tilbud!

:)

http://www.oslosportslager.no/produkt/mountain-works-fat-boy-parka-dunparka--kampanje-25505.aspx

Her er fars jakke, som forøvrig også er på tilbud. Perfekt for fedre som liker "grilldresslooken" for å skape tilhørighet innad i familien. Far og sønn på tur :lol:

Edit:

http://www.villmarksbutikken.net/

På forsiden er det tilbud på Arcteryx Alpha SV... "KUN 5499,-" ehhh, javel, kun fullpris altså, løp og kjøp :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Ved å bruke dette nettstedet godtar du våre Bruksvilkår. Du finner våre Personvernvilkår regler her.