Jump to content

Recommended Posts

Posted

har brukt den her på 3 turrer nå,og driver og pakker til tur i morgen og ser til min store overasklse att selve pakkpose starter og revne! :(

noen andre som opplever det samme?

hadde en sea to summit 2l nano som jeg brukt (bruker til dunjakka som jeg ikke trenger nå http://www.sportsnet...id=1182&cid=456) passet perfekt vil ikke ta sjansen på att orginal pakke posen revner.

Har kun hatt synmat komprimert i pakksekken i 3 dager,resten har den ligge som dunjakka dvs i en stor åpne pose med mye luft tilgang osv.

burde jeg reklamere på den eller bare glømme saken?

greit att ting er UL men syns det var veldig dårlig kvalitet,har samme bare downmate 7m (til vinter bruk) har brukt den mere og aldri opplevd att pakkposen gir etter.

http://www.oslosport...rlag-26461.aspx

post-9803-0-73353800-1339445030_thumb.jp

Annonse
Posted

Har du stappet madrassen nedi eller ruller du den pent sammen først? Jeg ville tippe at posen er laget akkurat stor nok til en sammenrullet madrass og ikke lagd for å tåle strekk.

Posted

siden det er dun inne i liggeunderlaget tenkt jeg ikke det var noe særlig og rulle den sammen (da blir jo dunene pakka samme på samme plasss hver gang noe som jeg har hørt ikke er bra)?

så ja jeg har stappet,men inser nå att du har nok veldig rett,dvs jeg har stappet litt får hardt vs hva den er laget får,det var ikke akuratt "mye plass" til overs når man pakker den.

får håpet andre leser den posten her som har samme og ruller ;)

Posted

Synmat UL har ikke dun men et synt stoff. Jeg bretter den sammen og har ikke hatt noe problemer. Ser at en del ting tar mindre plass brettet og. F.eks er tarp langt mindre i pakkvolum brettet pent enn stappet.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, and privacy rules Privacy Policy