Jump to content

Recommended Posts

Posted

Hei, flere her som irriteres over alt for glatt teltgulv på Helsport SL?

Lurer på om det er footprint som gjør det at både duken over og thermarest matta skli ved hver bevegelse? Trodde først vi hadde det for lite beint ved første natt, så endre på det - og plasserte telt på et plant sted ...skjedde egentlig det samme: matta sklei på dette glatte gulvet.

Hva skal man gjøre her? Kan vel ikke drasse med ANTISKI -MATTA i tillegg???

Annonse
Posted

Jeg har lest her inne om bruk av denne sprayen som håndballspillerne bruker på nevene sine på liggeunderlaget. Hvis man kan unngå at liggeunderlaget glir, bryr jeg meg ikke om gulvet er glatt. Jeg skal stikke ned på XXL i morgen og kjøpe en boks og prøve dette.

Posted
Robinson skrev (9 timer siden):

Jeg har lest her inne om bruk av denne sprayen som håndballspillerne bruker på nevene sine på liggeunderlaget. Hvis man kan unngå at liggeunderlaget glir, bryr jeg meg ikke om gulvet er glatt. Jeg skal stikke ned på XXL i morgen og kjøpe en boks og prøve dette.

hva heter denne boksen da - og ja...helt rett: er vel matta som skal få seg noen antiskliflekker av noe slag

Posted
Marius Engelsen skrev (20 timer siden):

Gjør det heller på underlaget enn i teltet ;) 

Kommer litt an på hva man benytter liggeunderlaget til ellers...

Om det skal stappes inn lommen på en Amok hengekøye ønsker du at underlaget sklir lett og ledig ;-) 

 

  • Like 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, and privacy rules Privacy Policy