Gå til innhold
  • Bli medlem

Anbefalte innlegg

Annonse
  • Svar 781
  • Opprettet
  • Siste svar

Mest aktive i denne tråden

Mest aktive i denne tråden

Postede bilder

Skrevet

Ligner fælt på det eneste sikre sted å fylle opp med junkfood og cola på strekningen mellom Lom og Stad. Tipper derfor Stryn i dalbunnen og at dere er på Gryta.

Skrevet

Nei, det er bensinstasjonen på høyre siden på vei ut av Stryn. Er 2 timer til Stad herfra og dermed et passe sted å fylle på med kalorier før man ut og surfe. :D

Skrevet

Esso`n ja, er innom der på søndager (ferskt brød :) ) om vi har "glemt" å handle (når vi er i Stryn).

Surfe på Stadt høres kult ut, en venninne av meg prøvde det i fjord. Moro :(

Skrevet
Legger ved en ny, kanskje litt vanskelig fra denne kanten, skjønt hvem vet på dette forum?

https://www.fjellforum.no/oldLinkConverter.php?oldAttach=12715

Til mitt siste ligger det pittelitt øst for en linje mellom de nevnte Svartegga og Botnafjellet, men innenfor det strekket, landemerke og altfor lett fra fjorden.

Ser at ”steinur” har en uløst nøtt fra 11. juli. Kan ikke se at det er kommet løsning på den i hvert fall… :arrow:

Utfra hintet som er gitt, vil jeg tippe at toppen vi ser er Ryssdalshornet (1201)?

Skrevet
..

Steinur og Lyngve må vente med å gi fasiten til søndag kveld..

..og først må vi slåst om dama på lørdagskvelden?

Bildet av Ryssdalshornet er tatt fra siden mot Svinestranda (de fjella der er litt av sikringskosten min)

  • 2 uker senere...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive

Annonse


×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Ved å bruke dette nettstedet godtar du våre Bruksvilkår. Du finner våre Personvernvilkår regler her.