Gå til innhold
  • Bli medlem

Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)
11 minutes ago, tshansen said:

Det stemmer, også kan du kjøpe BGA slipeanlegg som du bare skrur på (halv omdreining) for å kunne slipe øks og en del andre verktøy. Ser Fjellforum har superdeal på begge produktene nå. 

Superdeal betyr i praksis permanent lavpris, altså at Fjellsport aldri har det på tilbud eller gir rabatt. Vanligvis gode priser men man får bedre på tilbud.

https://classic.prisjakt.no/product.php?pu=4677399 Var nede i 1699 for et par måneder siden.

BGA har jeg forøvrig ikke prøvd, fant ut at jeg var fornøyd med resultatet uten. Anbefaler å teste uten først så kan du se hva du syntes.

Endret av Gabs88
  • Liker 1
  • 3 uker senere...
Annonse
Skrevet
Kontorstol skrev (2 timer siden):

Får man en god foldekniv til 5-800kr? 

Jeg endte med å kjøpe en Kabar Dozier hunter i D2 stål. Har hatt den i lomma hver dag siden jeg fikk den og bruker den hele tia. Veldig godt fornøyd. Kosta 600 ca pluss frakt. Kjempefornøyd.

ev har xxl Finn wolf fra cold steel til ca 600kr - har ikke den selv, men fikk den anbefalt

  • Liker 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Ved å bruke dette nettstedet godtar du våre Bruksvilkår. Du finner våre Personvernvilkår regler her.