Gå til innhold
  • Bli medlem

Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Jeg reiser til Børgefjell i august/september . Mine forberedelser starter nå. Masse turer med tung sekk og lære bikkjene å gå med kløv tenker jeg er mine første prioriteringer. Har noen her gode råd til de viktigste områdene jeg bør fokusere på? Takk for svar.

Endret av Shivus
Annonse
Skrevet
På 30.12.2019 den 16.00, sofasliter skrev:

Her har du en kar som har vært på en lengre tur i Børgefjell og skrevet litt om det.
http://teltlivet.no/2016/09/15/en-sommer-i-borgefjell-to-maneder-pa-tur-del-1/

Kjenner jeg blir "litt" misunnelig. Jeg var der en snau uke i sommer og det var alt for lite.

nesten så det ikke er lov og dra frem sånne fortellinger. her jeg sitter i storm og hagelbyger i Januar! :P

Børgefjell er virkelig en av stedene jeg drømmer om og dra, og som en sa oppi her, skaff deg Monsenboka " 90 dager på loffen i børgefjell" en av hans beste bøker syns jeg.

annen ide er jo og finne og lese flere turrapporter her på forumet. er nok mange her inne som er drevne på Børgefjellet :)

  • Liker 1
  • Hehe 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Ved å bruke dette nettstedet godtar du våre Bruksvilkår. Du finner våre Personvernvilkår regler her.