Gå til innhold
  • Bli medlem

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei!

Tenker på å bytte ut min Ajungilak vinterpose med en litt lettere 3-sesongspose. Noen som har noen gode forslag om soveposer som tåler ned til ca minus 2-3 grader (hvertfall med litt klær på), lett vekt og ikke er for dyr? Skal brukes til ukes vandre-/fisketur på fjellet.

Noen forslag?

Har forøvrig sett litt på:

Helsport Breheimen, komfort -4, vekt 1,5 kg.

http://www.xxl.no/xxl_templates/Produkt____41882.aspx

Takker for alle svar!

Mvh Kjetil

Skrevet

Kjøpte nylig Ajungilak Kompakt, fikk testet den ned mot et par-tre minusgrader (+ litt vind) første natta. Med litt klær på går det greit, men ikke mer enn det.

Skrevet

Sjekk ut Marmot Pounder Plus...

Primaloft Sport fyll, rundt 900 gram. -1 i komfort...

Obs, er du over 183 cm må du gå for lang lengde...

Skrevet

Valget falt på Ajungilak Taiga 180. Det er en dunpose som tåler litt minusgrader og veier kun 1 kg. Liten plass tar den og prisen er heller ikke den verste, 1599,- på XXL. Anton Sport tar 1999,-.

Mvh Kjetil

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Ved å bruke dette nettstedet godtar du våre Bruksvilkår. Du finner våre Personvernvilkår regler her.