Gå til innhold
  • Bli medlem

Anbefalte innlegg

Annonse
Skrevet

Herlig :-)!
Når du kan kjøre helt frem... Ta med ved... Da får du flott bål, samtidig som du kan prioritere andre oppgaver (fisking :-)).

  • Liker 1
Skrevet

Godt poeng, jeg tenkte ikke så langt. Men det var greit å ha litt vedhogst som oppgave på lørdag, fisket var kun spennende i ca 15 minutter om gangen. Jeg lærer Eva litt grunnleggende regler- vi tar aldri bålved rett ved leirplassen, vi tar alltid døde trær og vi legger igjen en pen stabel til neste bruker hvis vi kan. Nå er det stablet nok til en flott bål, ferdig kløyvd, på den ene benken.

 

  • Liker 2
Skrevet

Reiser du til steder som er mye brukt er det lurt å ta med ved. Mange tror det er bare å hente, men det har vært folk der før. Har du tid og så rydd litt kratt, det tørker fort og blir brent opp i løpet av sesongen når det er tørt. Har du med en liten spade, kan du forbedre teltplasser.

 Mange steder som leier ut kanoer, selger også ved. Det er fordelen med kano. Vil anbefale deg fjorda, fint område å med kanoutleie. 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Ved å bruke dette nettstedet godtar du våre Bruksvilkår. Du finner våre Personvernvilkår regler her.