Jump to content

Hilleberg Jannu - størrelse på innertelt


Recommended Posts

Posted

God Dag

Jeg går og lurer sterkt på å kjøpe et hilleberg jannu. Som de fleste andre lurer jeg om det er stort nok for to på vinterstid. Derfor lurte jeg på om noen av dere som har et jannu kunne målt bredden på innerteltet helt nederst i fotenden og helt i hodeenden.

Jeg har kommet fremt il at hvis det er brett nok til to exped Dlx liggeunderlag bør det gå på vinteren. Setter ellers pris på om noen har erfaringer med Jannu på vinterstid. eller eventuelt andre telt som er letter, frittstående og tåler litt vintervær.

Hilsen Mads

p.s. har lest alle andre telt-tråder på forumet og har ikke funnet noen innlegg om akkurat dette.

Annonse
Posted

tusen takk for hjelpen!

På den ene tyske siden fant jeg at innerteltet er 1,35m*2,01m i 20 cm høyde. Jeg synes dette høres litt knapt ut med tanke på kontakt mellom sovepose og teltduk på vintern. Har dere noen erfaring rundt hvor mye det rimer i dette teltet?

hilsen Mads

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, and privacy rules Privacy Policy