Gå til innhold
  • Bli medlem

Anbefalte innlegg

Skrevet

https://www.hektapatur.no/fenix-hm65r-1400-lumen-hodelykt?fbclid=IwAR2RFQ0hr7TRMZK86iAM3LAV_6MhxvgCK1ZiMgOHtWLr_WpcE97BXA-QWxM

 

Er det noen som har erfaring med denne hodelykta? Jeg ser at det er flere som skryter av den, og jeg som trodde at Nitcore eller hva de heter var veien å gå. Må si jeg lot meg lett imponere over youtube filmen av lykten, samt muligheten for å lade den opp via usb-c er veldig kjærkomment for min del. 

 

 

Skrevet

Føler nesten at jeg bør bidra litt her ;-), skjønt det er ikke så mye jeg kan bidra med. Iallfall ikke egen erfaring. Men kan bidra med et par linker:

Lykta var med i en test hos Din Side i fjor: www.dinside.no/fritid/flomlys-til-budsjett-pris/70850726
En review fra desember i fjor: budgetlightforum.com/node/68966
En link til, men usikker på om de som skriver har testet selv, eller om de siterer andre sine tester: www.mintest.no/hodelykt-test/

  • Liker 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Ved å bruke dette nettstedet godtar du våre Bruksvilkår. Du finner våre Personvernvilkår regler her.