
Nybruker
Aktiv medlem-
Innholdsteller
34 -
Ble med
-
Besøkte siden sist
Om Nybruker

Nylige profilbesøk
Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.
-
Nybruker begynte å følge Strikk til sekk, Tørrfôr, Monsen, Monsen og Mattis og 7 andre
-
Hei. Jeg har gått helt over til Orijen tørrfôr.Blander inn tørka Vom på tur og jakt. Kjempedyrt men etter det jeg har forstått noe av det beste tørrforet du kan få tak i. Du får google det litt. Jeg har prøvd det som er laget av viltkjøtt, men bruker det som er laget av fisk fast. Anbefales!
-
terj83 reagerte på et innlegg i et emne: Monsen, Monsen og Mattis
-
Imp reagerte på et innlegg i et emne: Monsen, Monsen og Mattis
-
Nybruker reagerte på et innlegg i et emne: Monsen, Monsen og Mattis
-
tubbs reagerte på et innlegg i et emne: Monsen, Monsen og Mattis
-
Friluftsnoob reagerte på et innlegg i et emne: Monsen, Monsen og Mattis
-
Apropos gaver. Jeg glemmer aldri følelsen når turkompisen min dro frem 2 øl og en liten spekeskinke av sekken etter en uke eller hva det var. DET var en gave man virkelig setter pris på.
-
Nybruker reagerte på et innlegg i et emne: Monsen, Monsen og Mattis
-
Nybruker reagerte på et innlegg i et emne: Monsen, Monsen og Mattis
-
Nybruker reagerte på et innlegg i et emne: Monsen, Monsen og Mattis
-
Venator reagerte på et innlegg i et emne: Hagløfs Roc Nordic GTX Pro Jacket
-
ubernoob reagerte på et innlegg i et emne: Gilde utfordrer Real
-
Hillestaden reagerte på et innlegg i et emne: Gilde utfordrer Real
-
På vei ut i butikkene nå [Hidden Content]
-
Nybruker reagerte på et innlegg i et emne: Ekspedisjoner...
-
Min første vinternatt i minus, kald uansett på rompa...
Nybruker svarte på Ingunn1 sitt emne i Soveposer og liggeunderlag
Vet ikke om dette er svaret på problemet ditt, men det hjelper veldig å ha en skikkelig bokser av merinoull innerst syns jeg. Ellers er det jo de vanlige knepene med å gå på do før man kryper i posen osv som gjelder. -
Nybruker reagerte på et innlegg i et emne: Den kalde fine tida
-
Ser ut som denne jakka har det meste jeg ser etter i en jakke. Men prisen er jo selvsagt skremmende.. Er det noen som har denne jakka og har gjort seg noen erfaring om den er verdt prisen? [Hidden Content]
-
Nybruker reagerte på et innlegg i et emne: Snowline Chainsen erfaringer
-
Blindgjenger reagerte på et innlegg i et emne: Snowline Chainsen erfaringer
-
Snowline Chainsen erfaringer
Nybruker svarte på Blindgjenger sitt emne i Ski og vinter inkl. brevandring
En liten advarsel : Har Pro varianten og har alltid vært veldig fornøyd med disse, men for noen dager siden holdt det på å ende i skandale. Var på tur ned et fjell i Tromsø og på det eneste området hvor det var snø over isen ( og ikke steinur eller bratt) hektet den ene brodden seg fast i den andre og jeg tryna fremover og planta begge knærne i isen. Sklei et stykke nedover og knakk nesten tommelen i samme slengen. Viste seg at den ene "kroken" som fester kjettingen til gummien ikke var helt presset sammen, så den gapa skikkelig og hektet seg jo derfor rimelig greit til det andre beinet. Hadde -
Nybruker reagerte på et innlegg i et emne: Folk som er mye på tur, hvordan får dere det til?
-
Fenrisfrøya reagerte på et innlegg i et emne: Aggressivitet mot andre hunder
-
Kan anbefale en tube med skinkeost. Bare å trøkke ut en kontinuerlig ostelarve i nebbet på bikkja, og den er veldig lett å ta med seg:)
-
Nybruker reagerte på et innlegg i et emne: Aggressivitet mot andre hunder
-
Nybruker reagerte på et innlegg i et emne: Vill i hjertet
-
Oksen reagerte på et innlegg i et emne: Turtips i Troms - plass til stort telt
-
Flere steder å slå opp telt på nordsiden siden av elva om du går over brua ved veien. Rishaugen, Storskogen, Krabbåsen, Krakan, Toftåsen
-
Både jeg og samboer kjøpte Osprey Aether Pro. Ekstremt fornøyd med valget begge to, men dette er kanskje ikke en sekk som passer alle da den er veldig minimalistisk. [Hidden Content]
-
Hei Oksen Du finner helt sikkert en fin plass om du kjører ut til Finnvikdalen på Kvaløya og rusler innover der 😊
-
Anbefaler Ringvassøya utenfor Tromsø, feks Grønnliskaret. Vil du ha sandstrender å campe på, er det fint på Rebbenesøya, ute ved Måsvik. (Sjekk flyfoto på google maps)
-
Tusen takk folkens! Mye bra folk her inne 😀
-
Hei. Noen som vet hvor man kan få kjøpt sånn strikk man har utenpå ryggsekken til å feste jakker osv ? Har kun funnet dette i utenlandske nettbutikker.