Jump to content

Helsport Nordmarka 6 – greit nok til familietur+camping?


Larsdx

Recommended Posts

Heisann. Gammel forumtraver, men mye tid på sykling, jobb og familie gjør at skikkelige teltturer har blitt nedprioritert og sånn blir nok 2021 også. Imidlertid ønsker jeg å dra mer på camping, enkle basecampturer og liknende.  Ikke noe røff vinterbruk, men en og annen tur i skogen og campingplass på vinteren kan det jo bli. 

Er inneforstått med at Nordmarka er en billigutgave som selges på XXL.  Slang inn en bestilling på denne med tilhørende lavvuovn og bunnduk, men kan jo returnere. Kan dette være «greit nok»? Blir kondens et problem? 

Link to comment
Share on other sites

Annonse

Har ikke vært plaget med kondens, vi har varanger camp 8-10. Men blir det plutselig en regnskyll en varm sommerdag, blir det klamt ute og inne uansett. Utlufting via dør løser mye av dette før natta. 
Innertelt er sagt en fordel, men ikke et must. 
God tur😊

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, and privacy rules Privacy Policy