Gå til innhold
  • Bli medlem

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei alt godtfolk!

Tenkte jeg skulle spørre dere om noen turtips :D

Jeg har planer om å ta noen dager ( 3-5 dager) i fjellet i sommer, kun jeg og bikkja.. Planen er å følge turstier så godt det lar seg gjøre, fiske ved egnede vann og sove under "åpen himmel". Jeg er godt turvant så tenkte jeg skulle begi meg ut på en værsting tur. Men ettersom hunden som skal være med (min søsters) ikke er veldig turvant, trur jeg det passer best med en tur i lett terreng.

Er det noen der ute som har noen tips til en flott tur rute/tur område (helst i Buskerud), der det er muligheter for å fiske litt på veien, så håper jeg dere skriker ut! hehe :D

Takker for svar på forhånd!

Skrevet

Hva med Imingfjell-Lufsjå-Daggrø-Øvre Fjellstul-Eriksbu-Numedal kro.

Ta Numedalsekspressen fra Kongsberg til Uvdal og taxi til Imingfjell. Numedalsekspressen fra kroa til Kongsberg. Jeg har ikke peiling når det gjelder fiske, men du passerer mange vann.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Ved å bruke dette nettstedet godtar du våre Bruksvilkår. Du finner våre Personvernvilkår regler her.