Epic Skrevet 2. desember 2008 Skrevet 2. desember 2008 Fikk lyst til å dra på en liten tur nær oslo fra onsdag kveld til lørdag formiddag men er litt tom for hvor det er fint å gå og slå leir på denne tiden. Skal ha med samboeren og tenkte å gå ca 4 timer dagen Noen som har gode forslag?? Hadde vært fint med svar fort for dra i morgen etter jobb
500fjell Skrevet 2. desember 2008 Skrevet 2. desember 2008 Hvis skiløypene blir kjørt opp vil jeg anbefale topper som Gyrihaugen, Oppkuven og Kjerkeberget. I Bærumsmarka har man jo Tjæregrashøgda som er fin.
panda Skrevet 2. desember 2008 Skrevet 2. desember 2008 Det er litt uggent teltvær akkurat nå og ordentlig mellomsesong også. Tror jeg ville sjekket ut et par av de mindre ubetjente overnattingshyttene f.eks Sinderdammen som er en fire sengers greie inne i Spålen/Katnosa naturreservat. Liten og trivelig, nesten som et telt laget av treverk. Tømtehytta er vel også en mulighet. Med tingene trygt plassert i en hytte kan man gå turer rundt omkring ut fra vær og humør.
Epic Skrevet 2. desember 2008 Forfatter Skrevet 2. desember 2008 Takker for innspill! Hytter er fint, men liker gapahuk best, blir vel en tur innom Tjæregrashøgda som 500 fjell anbefalte, natt til fredag bir kanskje i hytte grunnet litt vind Litt kjipt med mellomsesong men får ta det som en liten utfordring
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå