MosseKråka Skrevet 16. mai Skrevet 16. mai Har vurdert en Halite overbag en stund, ser nå at Hektapatur.no har en rimeligere variant fra Falleberg. https://www.hektapatur.no/sove-ute/soveposer/3-sesongsposer/falkeberg-overbag-pro Noen som har positive erfaringer med merket ?
Hc.b Skrevet 17. mai Skrevet 17. mai Falkeberg er vel heltapåtur sitt eget varmerke. Du får det du betaler for, så kvaliteten er nok deretter. Billig kopi med andre ord.. Har selv Halite Overbag, og de holder en utrolig høy kvalitet!
Fenrisfrøya Skrevet 18. mai Skrevet 18. mai Hc.b skrev (10 timer siden): Falkeberg er vel heltapåtur sitt eget varmerke. Du får det du betaler for, så kvaliteten er nok deretter. Billig kopi med andre ord.. Har selv Halite Overbag, og de holder en utrolig høy kvalitet! Eller er kvaliteten mer enn god nok på Falkeberg?
MosseKråka Skrevet 18. mai Forfatter Skrevet 18. mai Tja, var jo det jeg lurte litt på 😊, prisen er jo ganske hyggelig. Har som regel brukt en tynn sommerpose (syntet) utenpå dunsoveposen for beskyttelse 1
Chirsbom Skrevet 27. oktober Skrevet 27. oktober Følger denne. Lurer på samme ting. Så at av de 2 anmeldelsene av Falkebergs versjon så omhandlet en av de tilsynelatende billig kvalitet, og retur av produktet. Men hyggelig med 1/3 av prisen hvis kvaliteten er mer enn som så.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå