Gå til innhold
  • Bli medlem

Anbefalte innlegg

Annonse
Skrevet

Odin skrev:

Noen andre som er solbrent etter helga?

Ja, er solbrent på halsen. Glemte at sist jeg var på tur i sola var det vinter og skjerfet var på. Brukte solfaktor i ansiktet og på hendene, men med sola fra siden ble halsen temmelig rød. :shock:

Men jeg håper allikevel at finværet vedvarer :)

Skrevet

Hehe... begynner å komme seg nå etter lørdag. Smurte meg to ganger i ansiktet på fjellturen, glemte fullstendig av nakken og halsen.... Skjer hvert år dette.. :shock:

Skrevet

Nei, faktisk ikke, sjøl etter 12 timer i sola over 2000 meter!

Faktor 15 med to smøringer i løpet av dagen holdt faktisk, sjøl for mitt lysskye øgleskinn! 8)

Skrevet

Jeg ble solbrent i panna. Solfaktor 60 ! (etterlatenskaper etter Nepalturen) Men slurvet vel med påføringen...

Fordelen med å være solbrent er at det er deilig å smøre seg med kald Aloe Vera after-sun fra kjøleskapet 8) Og så gir det jo så gode minner fra turen lenge etterpå :)

Forresten er det noe som heter "Total sun-block". Da beholder man sin originale farve..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Ved å bruke dette nettstedet godtar du våre Bruksvilkår. Du finner våre Personvernvilkår regler her.