Hockeysveisen2 Skrevet 24. februar 2007 Skrevet 24. februar 2007 Er det noen som vet hvor man får kjøpt rip stop duk i nylon som kan brukes til stormmatter? Har tenkt til å sy på matter på teltet mitt.
ØS Skrevet 4. mars 2007 Skrevet 4. mars 2007 Jeg fant et rip-stop stoff på en tekstilbutikk i Alta. Fungerer utmerket som til stormmatter. -Øyvind
Hockeysveisen2 Skrevet 4. mars 2007 Forfatter Skrevet 4. mars 2007 Det var flott. Jeg bor i Alta. Hvor i byen ligger den?
Grevlingen Skrevet 10. mars 2007 Skrevet 10. mars 2007 Hvorfor ikke høre med Helsport? De syr normalt på stormmatter (på sine egne telt, riktignok) for ca.kr. 500-800, men om du sender dem en mail, kan det hende de vil sende deg noen rip-stopstoffstykker..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå