Gå til innhold
  • Bli medlem

Anbefalte innlegg

Skrevet

Er det noen som har Osprey Xena og regntrekk til denne som kan tipse meg? Har 75 liters Xena og vurderer trekk til den, men skillet mellom L og XL i størrelsesguiden går akkurat på 75 liter så jeg er like klok  angående hvilken størrelse jeg bør bestille. 

Er selvsagt ikke verre enn at jeg kan bytte om det blir helt feil, men hadde vært OK å få det riktig første gang. 

Skrevet

Jeg har ikke trekk, men vurderer xl. Jeg har 85 l men hadde valgt samme størrelse for 75 tror jeg, fordi det da går å ha ting utenpå sekken (Z-ridgen) og trekk utenpå der igjen. 

  • Liker 1
Skrevet

Velg XL. Det jeg bruker på 88 liter Xenith - og jeg kan ikke dra trekket utenpå z-liggeunderlaget jeg fester i bunn av sekken. Med XL kan du forhåpentligvis det på 75 literen.

  • Liker 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Ved å bruke dette nettstedet godtar du våre Bruksvilkår. Du finner våre Personvernvilkår regler her.