Gå til innhold
  • Bli medlem

Trenger tips ved valg av turbukse


Anbefalte innlegg

Skrevet

Litt gammel tråd, men må bare blande meg inn, sorry.

Gaustadtoppen som dagstur: vanlig bukse, treningsbukse, skibukse, tights. Regnbukse i sekken. Gikk selv i bomull, null problem.

Vindtett jakke derimot er nok et must på toppen.

Ikke noe poeng å investere i bukse, med mindre man har lyst til å kjøpe noe nytt (men det har vi jo ofte her på forumet da;)

Annonse
Skrevet

Utvider tråden litt hvis ingen er uenig. Noen som har meninger rundt rene membranbokser? Noen her på forumet som har erfaringer av Odin traverse pant av Helly Hansen? Virker som at lommene er små.

Eller andre merken??

Skrevet

Utvider tråden litt hvis ingen er uenig. Noen som har meninger rundt rene membranbokser? Noen her på forumet som har erfaringer av Odin traverse pant av Helly Hansen? Virker som at lommene er små.Eller andre merken??

Jeg har brukt Norrøna Dovre bukse i mange år. Både sommer og vinter.

Jeg blir våt av svette, og det blir klamt i varmt vær, men det er greit kun ha en bukse med. Og aldri trenge å stoppe for å ta på regntøy.

Jeg holder til på sørvestlandet, og hos oss regner det - masse.

For østlendinger, som ikke vet hva vær er, holder det selvsagt med enklere greier.

  • Liker 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Ved å bruke dette nettstedet godtar du våre Bruksvilkår. Du finner våre Personvernvilkår regler her.