Gå til innhold

Telttur med fiskemuligheter direkte fra sentrum?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Heisann! Kjapt spørsmål:

Finnes det en rute som starter i Bergen sentrum, som fortsetter opp på et av byfjellene og innover mot et fiskevann med egnede steder å slå leir for en dag eller to?

Omtrent hver fredag etter jobb tenker jeg at jeg skal slenge på meg sekken og teltet og stikke til fjells, men det blir stort sett med en topptur til ett av byfjellene og hjem igjen på et par timer.

Det er viktig at hele ruten kan gjennomføres til fots, da transport til/fra startområdene er det som ofte stopper meg fra å ta en helgetur istedenfor kveldstur. Det er også greit om det er såpass langt fra folk at jeg ikke føler jeg camper i hagen til noen stakkars utvalgte. :D

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Ved å bruke dette nettstedet godtar du våre Bruksvilkår. Du finner våre Personvernvilkår regler her.