snilen Skrevet 29. oktober 2008 Skrevet 29. oktober 2008 Jeg traff en bonde med traktor med henger og på hengeren lå en kajakk plukket opp i fjæresteinene på Kuløya på Smøla. Jeg kjenner ikke saken, men en person er visstnok omkommet.
Vannblemmemannen Skrevet 29. oktober 2008 Skrevet 29. oktober 2008 Mest sansynlig er det kajakken til Helge Gaarde Aasprong (61) som du har sett. Han omkom tisdag/onsdag i forrige uke da han var ute å padlet. Veldig trist å lese om... http://www.nettavisen.no/innenriks/article2321464.ece http://www.tk.no/nyheter/article3868374.ece http://www.padlesiden.no/?page=2&news=180&PHPSESSID=0ef1b2c274742a62a3706805527019e0 http://www.adressa.no/nyheter/moreromsdal/article1175466.ece
snilen Skrevet 29. oktober 2008 Forfatter Skrevet 29. oktober 2008 Muligens ikke samme sak ettersom kajakken ble funnet på Tustna i forrige uke i følge nyhetsreferansene. Kajakken jeg så var på Smøla og bonden ba meg se etter andre løse deler som hansker og slikt, og da snakker vi om i dag 29. oktober. Er det en til som har fått problemer montro?
essem Skrevet 30. oktober 2008 Skrevet 30. oktober 2008 I fjøra på Kuløya er det ikke akkurat stortrafikk, sikker på at kajakken ikke kan ha lagt der ei stund? Hvis det var en person involvert så hadde han vel blitt meldt savnet ganske fort, og igangsatt leteaksjon. Det var også storm og stormflo sist helg, kan jo være så enkelt at en dårlig sikret kajakk kan ha blåst på sjøen og forsvunnet.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå