jhpf Skrevet 6. juli 2007 Skrevet 6. juli 2007 Tok en snartur opp på Gaustadtoppen på torsdags kvelden og har ett par spørsmål. Har noen flere bilder med litt tekst her, men er stort sett bare tåke å se, foruten om noen flombilder tatt på veien http://www.jhpf.net/phpAlbum/main.php?cmd=album&var1=Other+albums%2FGaustadtoppen+05-07-2007/
panda Skrevet 7. juli 2007 Skrevet 7. juli 2007 Korset er til minne om en mann (fra Baltikum?!) som døde der. Tror det står litt om det på selve korset.
erge Skrevet 7. juli 2007 Skrevet 7. juli 2007 Ja, du har definitivt kommet deg til toppunktet, men det må ha vært utrolig glatt på steinene bortover? Teksten på korset er nå borte, men det stod navnet på vedkommende, og at han var fra Litauen, og datoen han døde der - mener det var i juli 1992.
jhpf Skrevet 7. juli 2007 Forfatter Skrevet 7. juli 2007 Ja, du har definitivt kommet deg til toppunktet, men det må ha vært utrolig glatt på steinene bortover? Ikke så veldig glatt egentlig, trodde det skulle være mye sleipere når jeg så hvor polerte en del av blokkene var.
mathiasHM Skrevet 9. juli 2007 Skrevet 9. juli 2007 Like god utsikt som da jeg var der jo . Litt kjipt etter all klatringen. Fin tur.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå