Tom Skrevet 13. oktober 2006 Skrevet 13. oktober 2006 Var på premieren til "Fritt vilt" i dag, skrekkfilmen fra Leirvassbu. Det var konge. En god del fete bilder fra Jotunheimen og skummel handling fra inne på Leirvassbu. Anbefales varmt for alle som liker skrekk, fjell eller begge deler Men nå er jeg selvsagt så redd for dette stedet at jeg aldri kommer til å bevege meg innenfor Geitsetri igjen.
Nils Skrevet 13. oktober 2006 Skrevet 13. oktober 2006 Det var dårlig reklame for stedet ja? For de med dårlige nerver! Godt å høre at den levde opp til forventningene jeg ihvertfall har Tom! Gleder meg til å en dag få karret meg på kino. Den skal jeg se! Har sett masse klipp, og det lover bra.
Tom Skrevet 13. oktober 2006 Forfatter Skrevet 13. oktober 2006 For å sitere hun jenta som gikk ut av salen ved siden av meg etter filmen: "Jeg skal aldri mer være alene hjemme!" Men det var veldig gøy dette her. De har selvsagt lånt mye fra amerikansk skrekk, men jeg synes de har rodd det bra i land. Alle burde se denne.
4x4 Skrevet 13. oktober 2006 Skrevet 13. oktober 2006 Aldri skitur i Jotunheimen på meg kanon film Mye bra naturfilming, men synest den turristhytta var litt i skumleste laget. Trur eg holde meg til helsport teltet mitt
Yngve Skrevet 13. oktober 2006 Skrevet 13. oktober 2006 Aha,midt imellom Kyrkja og Presten befinner altså dette "evil place" seg,er det rart at jeg etter å lusket meg inn på parkeringen,hurtigst mulig gjør unna nødvendig skift,så slurvete at jeg bruker resten av anmarsjen til å rette tekstiler,etter å ha smyget meg ubemerket fra den skumle bygningsmassen og ubehagsfølelse. Intuisjon altså,og herved bekreftet.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå