Gå til innhold
  • Bli medlem

Anbefalte innlegg

Skrevet

Er det noen som har erfaringer med dem?

Holder de mål? Eller er det å lage selv med alfa grønland og berghaus yeti som er tingen?

er det mulig å bruke kartanker i dem eller må du da bestille så store at du ikke kan bruke de med vanlige ullsokker?

Erfaringer og meninger liker vi.

Annonse
Skrevet

Fordelen med Yeti og Skarvet er at du kan ta av gamasjene. Er det varmt er det en stor fordel. Med Alfa Gaiters slipper du og aa styre med Yetiene og de blir tettere om en maa vasse.

Skrevet

Fordelen med Yeti og Skarvet er at du kan ta av gamasjene. Er det varmt er det en stor fordel. Med Alfa Gaiters slipper du og aa styre med Yetiene og de blir tettere om en maa vasse.

vil du ikke lime fast yetiene til skiskoene for å slippe at de glipper? Da har du vel samme problem med varme?

Skal du jo få de til å passe på en 75mm må du jo kutte en del i de.

  • Liker 1
Skrevet

Vil bare si at jeg bruker Yeti over 75 mm uten å ha klippet/limt i dem i det hele tatt. Passer som et skudd. (Har hatt de over M77 også). Men, de sitter så godt at jeg ikke vil finne på å ta de av på tur uansett. ;)

Forøvrig lurer jeg på det samme som trådstarter. Og det samme om BC-støvelen til Alfa.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Ved å bruke dette nettstedet godtar du våre Bruksvilkår. Du finner våre Personvernvilkår regler her.