hvakrg Skrevet 2. august 2011 Skrevet 2. august 2011 Er det noen som har tips til gode fiskevann i tafjordfjella? Vet at mange ønsker å holde sine beste fiskeplasser hemmelig, men tenker på velkjente steder hvor det er fisk å få på denne tida av året. Kanskje spesiellt i området rundt Kaldhussætra?
hvakrg Skrevet 4. august 2011 Forfatter Skrevet 4. august 2011 Takk skal du ha, kan du si noe om hvor dette ligger? Har lett på kartet til ut.no, men finner det ikke.
hvakrg Skrevet 4. august 2011 Forfatter Skrevet 4. august 2011 Ah, der var det ja, merkelig at jeg ikke så det tidligere, ser ut til at en går opp på samme plassen som man går opp til Fitvatnet hvor jeg har vert en tur før også, så det passer jo bra. Tenker å ta meg en tur mer en kammerat om ett par uker. Gå opp en dag, fiske på kvelden, overnatte, fiske på morgenen og så gå ned igjen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå