Gå til innhold
  • Bli medlem

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg kjørte telemark fra 1985 til ca. 1989, med åsnes mt 54 telemark, og samtidig mye alpint (offpiste, kulekjøring).

De siste 15 årene har jeg brukt fjellski med innsving og stålkanter, mountain bc binding, til fjellturer og ca. 20 telemarksvinger pr. år.

I fjor kom jeg over et billig par Scarpa T3 støvel, og nå ønsker jeg tips til ski/binding som passer til toppturer og litt leik i bakke. Høyde 170, vekt 74kg.

Tips mottas med takk, brukt eller nytt!

mvh

Jarle

  • 2 uker senere...
Skrevet

Er du ute etter et godt kjøp kan du ta en tur til Norderhaug sport på Eidsvoll verk. De har, hadde for ei uke siden i alle fall, noen fisher ski som bør funke helt flott. 1500 kroner + binding.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Ved å bruke dette nettstedet godtar du våre Bruksvilkår. Du finner våre Personvernvilkår regler her.