svas Skrevet 21. mars 2007 Skrevet 21. mars 2007 Arc'Teryx M20: http://www.oslosportslager.no/product/2660/5642/403299/Arcteryx_M20__ski_snowboard_sekk.html (kr. 1300.-) Arc'Teryx Bora 40: http://www.trailspace.com/gear/arc'teryx/bora-40/ (kr. 1000.-) Trenger dagstursekk om vinteren, som gjerne skal kunne brukes som vanlig sekk om sommeren når man ikke trenger ha med seg så fryktelig mye. Sekken må være god å ha på ryggen og gjerne kunne pakkes ned til liten størrelse slik at man får den oppi den vanlige sekken slik at man kan få den med seg. Vekten bør helst være lav. Har sett på de to over. Har en kompis som har M20 som han er veldig fornøyd med. Bora 40 (som har gått ut av produksjon) fikk i sin tid gode kritikker. Dumt å velge en gammel sekk fremfor en ny modell? Andre typer jeg burde tenke på? Viktig å kunne feste skiene på sekken? Sekken må kunne være å få tak i i Osloområdet.
asghegg Skrevet 21. mars 2007 Skrevet 21. mars 2007 Her er en test som kanskje kan hjelpe deg på vei: http://pub.tv2.no/nettavisen/hjelperdeg/article468720.ece
skaufant Skrevet 22. mars 2007 Skrevet 22. mars 2007 Oslo Sportslager har tilbud på en Norrønasekk nå: http://www.oslosportslager.no/product/2660/5643/342109/Norr%F8na_Integral_45_ryggsekk.html Jeg har brukt denne sekken intensivt i om lag halvannet år, og er veldig fornøyd. Veiledende pris er 999,- som jo ikke er galt, men til 599,- synes jeg det er et røverkjøp. Du finner nok mindre og lettere sekker enn denne, men en skal lete lenge for å få mer for pengene.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå