Gå til innhold
  • Bli medlem

Anbefalte innlegg

Skrevet

En ukes testing på dagsturer på ski. Overlevde uten varige mén. Ikke vannvittig mye bedre enn bukser og ikke dårligere. Meget god integrasjon med gamasjer. Lett og ledig, muligens med noe mer luft rundt leggene.

 

Strømper må trekkes skikkelig opp, ellers ligger de på halv stang etter et par minutter.

Akkurat disse nikkersene fra Klättermusen er utstyrt med et elendig belte som nå er skiftet ut. Regner med at jeg egentlig bør se etter et par brede, røde bukseseler :)

  • 9 måneder senere...
Annonse
Skrevet

Det er ingen som har påpeika eit fenomen ved knickersen: I kombinasjon med strømper med kraftige ribber og riktige gamasjer får du ein skorsteinseffekt fra støvelen og oppover leggen. En pumper også ut fuktig luft fra låra. Tørr og varm, er det stikkordet? I våre dager er det på butikken og kjøpe våte omslag. Dette er riktignok bare teoretiske tanker siden eg ikkje har knickers sjølv. Skulle gjerne ha hørt fra noen med skikkelig forbindelse til denne edle tradisjon.

  • 4 uker senere...
Skrevet

Hallo godtfolk...

Er på jakt etter en god gammel nikkers i vadmel og en eplenikkers.

Har en vadmel nikkers produsert av wenaas, men finner ikke noe i deres sortiment lengre  :-(

 

Har brukt søkefunksjonen og tittet på de sidene jeg fant link til her inne.. Men var for "moderne" :-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Ved å bruke dette nettstedet godtar du våre Bruksvilkår. Du finner våre Personvernvilkår regler her.