Gå til innhold
  • Bli medlem

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei,

Er det noen i forumet som kan tipse meg om hvor jeg kan få tak i ett Genuin yttertrekk til min sovepose av samme merke. Har søkt og søkt men alt leder til tomme tråder.. :-)

Annonse
Skrevet

Har prøvd å komme i kontakt med disse, men virker for meg som de eksisterer mer.. Prøvde å få kontakt med en "Nina" som er siste som sto ansvarlig for selskapet etter forrige konkurs, men uten å få svar.

  • 2 uker senere...
Skrevet
Prøv Nina tlf. 32158707 eller 99277547. Fant det på nettet.

Ville vel kanskje vært litt mer forsiktig med å legge ut andres personinfo på nettet...

Hvertfall uten tillatelse!

Men on Topic:

Hørte vel at de gikk konk. en siste gang og så la ned hele skiten!

Skrevet

Har hatt et par-tre Genuin-poser og har da ikke hatt noe problem med å bruke Grevling-trekket til Ajungilak på dem.

Sommerposen min fra Genuin er en av de værste posene jeg har hatt. Tålte ikke vanlig bruk i det hele tatt. Ved vask revnet den helt. Fikk ny i posten, som jo er god service, men den tålte jo ikke mer og gikk til helvete den også. Vinterposen har fått mye mindre bruk, og ser ikke nevneverdig slitt ut. Men ved forrige test i temeratur rundt 0 grader kan jeg ikke akkurat skryte av at jeg var veldig varm. De oppgitte -20 (eller hva det nå er, posen er på hytta så jeg får ikke sjekket) tviler jeg strekt på at den tåler etter noe sånt som 10 overanattinger. Ikke imponert :D

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Ved å bruke dette nettstedet godtar du våre Bruksvilkår. Du finner våre Personvernvilkår regler her.