Gå til innhold
  • Bli medlem

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei :) trenger tips til praktisk mat og ha med på trolltunga, må være lettvint bra med energi og ikke tungt og bære. Lurte på og ta med deler av stormkjøkkenet mitt eventuelt.

Annonse
Skrevet

Brød, knekkebrød eller 100 gram sjokolade bruker gjerne eg til lunsj. Det fungerer som bare det. Evt kan du i tillegg ta med deg varmt vann på termos og ta med "Rett i koppen" supper eller nudler som bare trenger varmt vann.

  • 3 uker senere...
Skrevet

Skal du til Trolltunga på dagstur, kan du vel ta med deg nær sagt hva du vil. Niste for én dag vil aldri blir noe særlig tungt. Kokesystemet ditt blir fort tyngre enn om du tar med deg varmt drikke på en liten thermos.

 

Tips:

- Brødskiver e.l

- Ferdig salat i en boks

- Sjokolade/snacks

- Thermos med varmt vann/kakao/kaffe

  • 3 uker senere...
Skrevet

Istedenfor et stormkjøkket, ta heller med en aluminiums kjele og fyrstikker. Ofte er et bittelite bål av kvister lett å få til når det er tørrt vær.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Ved å bruke dette nettstedet godtar du våre Bruksvilkår. Du finner våre Personvernvilkår regler her.