Skrevet 7. august 201610 år Vi har «arvet» en ajungilak 4000-nanok sovepose, men finner ingen informasjon om den. Er det noen som har kjennskap til hvilke temperaturer den egner seg i?
Skrevet 8. august 201610 år Er den grønn utvendig og oransje innvendig. Uten glidelås også? Den soveposen jeg sikter til er en veldig varm dunpose for vinterbruk. Tror den bare het Ajungilak Nanok. Min ble stjålet, og tapet er fortsatt tungt :-P
Skrevet 9. august 201610 år Forfatter Beskrivelsen passer svært bra :-). Da satser jeg på at dette er en god vinterpose som bør beholdes. Takker for svar.
Skrevet 9. august 201610 år Min holdt meg god og varm i -20 grader, men da var den i flott stand og oppbevart korrekt.
Bli med i samtalen
Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.
Obs: ditt innlegg krever moderatorgodkjenning før det blir synlig.