fiskefant Skrevet 9. januar 2013 Skrevet 9. januar 2013 Trenger noen tips og triks. Har med bikkja når jeg er på pilketurer, men har ikke funnet noen smart måte å feste ho på. Har foreløpig knytt båndet rundt benet, men blir mest slitsomt og stress.. Tenkte å kjøpe en isskrue, må jo være lettvindt.. Men koster tross alt litt. Noen som har tips å komme med?
Gumitotten Skrevet 9. januar 2013 Skrevet 9. januar 2013 fester mine i hunder i isen gennom ett pilkehull bruker ett flattjern med to kjettinger i, en på mitten og en i enden. kjettingen i enden er til og fire og heise med og denn i mitten fester du hunden i. flattjernet må vere litt lenger enn det dobelte av diameteren på boret ditt.
knutis Skrevet 9. januar 2013 Skrevet 9. januar 2013 To hull boret på skrå mot hverandre slik at de møtes litt nedi isen. Så trer du bare båndet gjennom gjennom hullet.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå