Gå til innhold
  • Bli medlem

Anbefalte innlegg

Skrevet

Der begynner min Norrøna Trollveggen gore tex å bli utslitt, etter 10 år tro tjeneste. Lovte meg selv for en stund siden å teste ut Dermizax, som i Bergans Arctic Ocean.

Men nå ser det ut som om den modellen ikke finnes lenger...? Stemmer det?

Ellers noe erfaringer med Dermizax kontra Gore Tex? (Ja, jeg vet at det finnes en søkefunksjon her...)

Hilsen Bjørn Olav

Annonse
Skrevet

Den dressen som som i sin tid ble laget til Torry Larsen og Rune Gjeldnes sin ekspedisjon over polhavet het Arctic Ocean.

Denne dressen har nå skiftet navn til Antarktis og er nesten identisk med den gamle modellen, med unntak av at den nå lages i en trelags Dermizax, i steden for løst netting fôr som var på Arctic Ocean modellen.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Ved å bruke dette nettstedet godtar du våre Bruksvilkår. Du finner våre Personvernvilkår regler her.