Gå til innhold
  • Bli medlem

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei! Jeg og en god kamerat starter i disse dager å planlegge sommerens fisketur og har allerede trålet halve internett etter inspirasjon. Tenker derfor å høre her om noen har noen gode turtips, som vi og evt. andre vil dra nytte av.

Vi hadde i utgangspunktet planlagt Finnmark som destinasjon, men da vi begge er lystne på tørrfluefiske i rolige elver er det oppe til vurdering om vi skal dra andre steder. Øst- og innlandet er jo godt kjent og har mange gode alternativer. Det viktigste for oss er fin natur, og mulighet for godt fiske. Men det har man vel de fleste steder:)

Noen her som har tips til destinasjoner å vurdere? Har aldri vært i Finnmark, men tenker at tørrfluefisket fort kan bli ødelagt av vind og surt vært der oppe i viddelandskapet (Det skjedde i fjor på Hardangervidda nemlig).

Vi er som sagt veldig fleksible på både tid på året og hvor i landet, så håper noen har noen tips til flotte steder å besøke. Og for ordensskyld, vi er ikke ute etter hotspottene eller det beste fisket så lenge mulighetene er der og naturen er fin:)

Annonse
Skrevet

Som å spørre en same hvor mange rein h_n har😏.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Ved å bruke dette nettstedet godtar du våre Bruksvilkår. Du finner våre Personvernvilkår regler her.