Gå til innhold
  • Bli medlem

Anbefalte innlegg

Skrevet

Kjøpte i februar ein Ortovox professional aluII i Chamonix, har brukt den lett eit par ganger men når eg skulle teste øks/hakke funksjonen i starten av ei snøhule knakk håndtaket rett av.

Lurer på om noen har erfaring med å reklamere på ting kjøpt i utlandet? har en kompis som jobber på xxl men han kunne ikkje hjelpe(bombe).

Setter stor pris på svar!

Annonse
Skrevet

Prøv den norske importøren av Ortowox. Jeg har fått byttet utstyr fra Thermarest og Exped kjøpt i utlandet hos norsk importør.

Skrevet

Kan nesten garantere at hvis du ringer importør (Sport Sensation tror jeg) så er nok de mer enn villige til å hjelpe deg. Vet ikke hvordan det er med Ortovox, men veldig mange andre spader kommer med en haug av garantier fra produsent, om at de ikke skal gå i stykker osv.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Ved å bruke dette nettstedet godtar du våre Bruksvilkår. Du finner våre Personvernvilkår regler her.