Gå til innhold
  • Bli medlem

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei.

Begynner å bli rimelig lei av det kalde været her nå. Snøen ligger bare på bakken, hard som is, og man kan ikke bruke den til noe annet enn til å se på... Ganske gørr.

Da var det en dag her på skolen jeg satt å drømte meg vekk til en reportasje jeg så i UTE, hvor de skrev om det å gå på tvers over Grand Canaria... Så dritfett ut, men jeg vet det finnes mer intressante steder man kan reise til - bare ikke helt hvor.

Student som jeg er, så har jeg ikke så stort budsjett; satser egentlig mest på restplass når det kommer til flybillett. Det hadde også vært greit med en rute hvor man kan sove på hotell/hytte, men dette er ikke en nødvendighet.

Jeg tenkte jeg skulle reise i midten av april (like etter påskeferien).

Målet for turen er å komme til en opplevelsesrik plass hvor det i alle fall er varmere enn i Norge, helst sør i Europa...

Noen tips til hvor jeg kan gå?

På forrhånd takk :)

Annonse
Skrevet

Korsika kan være et artig alternativ. Husker ikke helt hva ruta heter men G-ett eller annet. Her er det hytter hele veien, og veldig spennende terreng med mye opp og ned.

Skrevet

Begynner å bli rimelig lei av det kalde været her nå. Snøen ligger bare på bakken, hard som is, og man kan ikke bruke den til noe annet enn til å se på... Ganske gørr.

Du kan gå på ski på den?

Skrevet

kreta har fine løyper og godt klima,- og er dessuten billig å reise til. korsika har også flotte løyper, men snøen er ikke gått i høyden før uti mai. dessuten ganske kostbart å komme dit. Syd-Spania har mange fine områder å vandre i.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Ved å bruke dette nettstedet godtar du våre Bruksvilkår. Du finner våre Personvernvilkår regler her.