Gå til innhold
  • Bli medlem

Turer i topografien, rundtur Nord-Norge, via Sverige. Finland, Kirkenes og Norge


Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen år etter en ferie rundtur i Nord-Norge, har jeg omsider fått skrevet ned en beskrivelse av turen som gikk med bil fra Trondheim, via Sverige og Finland, til Kirkenes, Murmansk, og hjem igjen via Norge, delvis langs norskekysten.

Langs denne ruten er det et utall muligheter for turer til fots, med kano, kajakk og båt. Det er ønskelig med tur beskrivelser og forslag fra andre, omtrent langs beskrevet turrute, vedlagt kart og lenke til mer omfattende beskrivelse av ferieturen.

Målet er å få en komprimert og relativ god beskrivelse som alle kan ha nytte av når de skal på tur i nordlige deler av Sverige, Finland, Russland og Norge. Med tilgang til tur beskrivelser og forslag er det enklere å planlegge turer.

Detaljert turbeskrivelse:

Ferietur i Nord-Norge, rundtur fra Trondheim via Sverige og Finland til Kirkenes og hjem via Norge

Vedlagt kart med rute, laget med Garmin MapSource og City Navigator Europe v8.

post-1549-13347443226_thumb.gif

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Ved å bruke dette nettstedet godtar du våre Bruksvilkår. Du finner våre Personvernvilkår regler her.