Tursyklist Skrevet 11. juli 2009 Skrevet 11. juli 2009 Noen som har gått/syklet denne som vet om denne er mulig på sykkel? Partier med ur og myr der sykkelen må bæres noen meter er ingen hinder for turen... Har egentlig tenkt å få til en tur i morgen, så raske svar mottas med stor takk!
Bjarne Lindholdt Skrevet 11. juli 2009 Skrevet 11. juli 2009 Noen som har gått/syklet denne som vet om denne er mulig på sykkel? Partier med ur og myr der sykkelen må bæres noen meter er ingen hinder for turen... Har egentlig tenkt å få til en tur i morgen, så raske svar mottas med stor takk! Vet ikke hvor Bårdsgården er, men jeg har syklet fra Sunndalsöre til Ålvundeid, og videre til Innerdalen. Det var i 1988, så mye kan ha endret seg. Husker ikke det var noe bæring.
agno Skrevet 11. juli 2009 Skrevet 11. juli 2009 Jeg vet ikke om dette gjør deg noe klokere, men du kan jo prøve denne: http://www.kntur.no/Ny/Ruter/bardsgard-renndolseter-innerdh.htm Alternativet er å ringe til Bårdsgård eller Innerdalshytta og spørre der.
Talgos Skrevet 20. juli 2009 Skrevet 20. juli 2009 Jeg har tenkt på å sykle den turen selv. Tror det kan være noen bratte partier rundt Innerdalsporten som kan være vanskelig å sykle. Jeg planlegger å sykle fra Storlidalen til Kårvatn nå, det tror jeg skal være en mindre bratt rute.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå