Gå til innhold

ninana

Passivt medlem
  • Innlegg

    7
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Om ninana

  • Bursdag 09/11/1984

Profile Information

  • Gender
    Female
  • Sted
    finnmark

Nylige profilbesøk

1075 profilvisninger

ninana sine prestasjoner

Rookie

Rookie (2/14)

  • First Post
  • Conversation Starter
  • Week One Done
  • One Month Later
  • One Year In

Nylige merker

0

Nettsamfunnsomdømme

  1. Finnes DD tarpen som familiesize også? Eller er det lurt å ha 2 stk på 3×3 ? Stenger til tarpen er det noe plass man kan kjøpe det uten at det koster skjorta.? Tenker det er kjekt med ei eller to stenger om man skal slå leir over skoggrensa og kidsa er med.😊
  2. Så på denne på hekta på tur sine sider tidligere idag. Syntes den så utrolig høvelig ut. Står og vipper mellom deuter fox og osprey sin. Vanskelig og velg.
  3. Må se litt på den sekken, så fin ut. Gutten er egentli 7 men veldig høy for alderen så er i 10 års høyde ca. Så vil ikke kjøp en som er for liten. Så tenker vi å finne en som er god å gå med.
  4. Forslag på en god tursekk til en str 9-10 åring. Med plass til sovepose og underliggelag og egne klær i. Har sett litt på Helsports Geiranger men finner ikke noe mål på hvem den kan passe til. Noen som har erfaring me den eller tips til andre bra sekker?
  5. Vi skal kjøpe oss telt så vi kan bruke på fjelltur. noen som har forslag til et bra telt til en okei penge?? vi har sett litt på https://www.gsport.no/produkt/131396/mckinley-escape-4-turtelt og http://www.variosport.no/?produkt=fauna-idre-4 hvordan er disse? erfaringer noen?
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Ved å bruke dette nettstedet godtar du våre Bruksvilkår. Du finner våre Personvernvilkår regler her.