Gå til innhold
  • Bli medlem

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei

Har ein Norrøna dovre jaktdress usiker på alder ikje mange år gamal.

Ka er forventa levetid på den. Har brukt den ein del men ikje så ekstremt masse men nå blir eg våt vist det regner. Trekker gjenom glidlåsen på jakka og i skritte blir eg helt våt. Ka har dere andre erfaring med den dressen.

Må nok ha ein ny men vurderer vanlig skall isteden for jakt modell ka anbefaler dere som ikje koster ei månedslønn.

Annonse
Skrevet

Har ikke den selv men en kompis har. Hatt den i mange år men den ble lekk etterhvert. Og en glidelås som røyk som Norrøna fiksa.
Tror den holdt tett 2-3 år. Dog brukte han den veldig mye, også på gåturer i marka året rundt, ski etc. Jeg foretrekker å bruke billig tøy som f.eks Stormberg til daglig bruk og sparer det dyre til overnatting og lengre turer.

Skrevet

Reklamerte på min Dovre-bukse med dri3 membran, da bekreftet Norrøna at de hadde hatt en del av disse med feil. Jeg fikk returnert den uten problemer, og fikk sum tilsvarende prisen på Dovre-buksen å handle for i Norrøna-nettbutikken.

Norrøna har suveren kundeservice, så det er bare å sende den inn. Er det feil på den så ordner de opp.

  • 2 uker senere...
Skrevet
hmhelland skrev (På 29.9.2020 den 13.58):

Reklamerte på min Dovre-bukse med dri3 membran, da bekreftet Norrøna at de hadde hatt en del av disse med feil. Jeg fikk returnert den uten problemer, og fikk sum tilsvarende prisen på Dovre-buksen å handle for i Norrøna-nettbutikken.

Norrøna har suveren kundeservice, så det er bare å sende den inn. Er det feil på den så ordner de opp.

Samme her.. Buksa var tre år gammel og kun brukt på reinsjakt. Ble klissvåt i den, reklamerte og fikk full kjøpssum tilbake (som må brukes i nettbutikken deres).

Kundeservicen til Norrøna er eksemplarisk!

Skrevet

Tror jeg  velger å heller beholde min med tanke på hva jeg betalte for den når XXL skulle tømme lageret sitt i vår...innbiller meg at jeg kanskje får en hanske i Norrøna sin nettbutikk for det beløpet :-) 

Har brukt min i styrtregn i mange timer, og opplevde nok å bli litt fuktig, men det er jo heller ikke regntøy, og så lenge det skal puste, så må man vel akseptere litt fuktighet?

image.png.5162e500841c456dd00229e287576ec5.png

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Ved å bruke dette nettstedet godtar du våre Bruksvilkår. Du finner våre Personvernvilkår regler her.