Gå til innhold
  • Bli medlem

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg går litt toppturer nå og da, og har startet å lage en applikasjon for å kunne logge skidagene og samle informasjon fra de som bilder, videoer og GPS logg (for å se turen på kartet) på et sted. Applikasjonen er fullt operativ nå, og jeg håper kanskje flere her kan ha nytte av den og også komme med innspill på forbedringer og utvidelser.

Applikasjonen finnes på Facebook: http://apps.facebook.com/snowlog/

Eksempel på en logget topptur: http://apps.facebook.com/snowlog/view.php?day=497

Alle tilbakemeldinger er velkomne.

  • 5 måneder senere...
Annonse
  • 9 år senere...
Skrevet (endret)

Nå drar jeg frem en svært gammel melding, men denne gamle applikasjonen har stått og gått siden den originale meldingen. Samtidig har Facebook blitt litt ut, smarttelefoner har blitt mere vanlig, og denne applikasjonen ble etterhvert veldig klønete å bruke.

Så for å også oppdatere meg litt selv teknologisk har jeg gitt den en oppfriskning så den nå fint kan brukes fra en mobiltelefon, man kan logge inn via Google, etc. Ta gjerne en ny titt på denne, og jeg er fortsatt veldig åpen for tips til forbedringer. :)

Ny url er nå: https://www.offpiste.org/snowlog/

 

splitboard.png

Endret av t.e.r.j.e

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Ved å bruke dette nettstedet godtar du våre Bruksvilkår. Du finner våre Personvernvilkår regler her.