Gå til innhold
  • Bli medlem

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hallois! Ett helt knall forum det her, masse oppegående mennesker som vet å benytte seg av luksus som i utgangspunktet er gratis :-D

Har bare ett lite spørsmål, jeg er en harmløs fyr fra vestfold hvor det farligste "dyret" vi har er flott, og jeg har tenkt meg en tur til litt ordentlig villmark, og ferien i sommer er planlagt til Finnskogen :-) Jeg har tenkt å dra alene og har tenkt å bli der rundt en måneds tid, jeg vet at det finnes både ulv og bjørn der, jeg er ikke videre bekymret for noen av dem, men lurer på om det er såpass tett med bjørn der at jeg er nødt til å dra en Lars Monsen og henge opp maten i trær og spise all mat ett godt stykke unna campen for å unngå såkalte "problembjørner"?

setter stor pris på svar og eventuelle tips og triks i bjørneland :-)

GOD SOMMER!

Annonse
Skrevet

Finnskogen har nok store rovdyr, men er nok langt fra det mest bjørnetette området i landet. Ikke vær redd.

Finnskogen er sikkert kjempefint. God tur!

Skrevet

Takker for svar :D tror likevel jeg prøver å henge opp maten og slikt, om ikke annet bare for å få treninga med nye rutiner og slikt, skal etterhvert til Alaska =)

Tror turen kan bli knall, skal labbe rundt i en måneds tid er planen. Sekken blir pakka idag også stikker jeg til lørdag =D ha en fin sommer!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Ved å bruke dette nettstedet godtar du våre Bruksvilkår. Du finner våre Personvernvilkår regler her.