Gå til innhold

hallo

Medlem
  • Innlegg

    4
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av hallo

  1. Har snakka med ein butikk som igjen har snakka med nokon sentralt i Fjellreven (mogleg kanskje det var ein importør?). Men sikkert lurt å høyre med dei sjølv også, ja.
  2. Takk for gode innspel! Dumt at Fjellreven sjølv ikkje har reservedelar til eigne telt av eldre generasjonar. Det gjer at eg vert litt usikker på om eg skal gå for eit Lite 2/Shape 2 som telt nr 2. Me er no 2+2 i familien. Eller om eg heller skal vende nesa mot Hilleberg. Dyrare telt, men det vert jo billegare i lengden dersom ein slepp å kjøpe nye telt fordi service er mangelfull. Men er kanskje like vanskeleg med dei også når telt er 15+ år gamle(?)
  3. Dersom nokon veit om ein plass i Noreg som selg single stenger med dei måla, er det også knall!
  4. Hei! Eg har eit gammalt Fjellreven Abisko Lightweight 2 (altså ikkje Abisko Lite 2). Liknar ganske mykje på Abisko Shape 2. Men usikker på om dimensjonane er like. Eg har knekt nokre teltstenger. Ser veldig ut som DAC Featherlite NSL. Er det nokon som har Abisko Shape 2 som kunne vore grei og målt totallengda på dei tre stengene som følgjer med? Lightweight 2 har to gule sett. 195cm lengde. Dei ulike segmenta er høvesvis 39.5cm x1, 37cm x1 og 42,5 x3. 8.6mm breidt røyr, 9.2mm på det breiaste i enden. Raud stang er rundt 282cm. 9.6mm breidt røyr, 10mm brei i enden. 42.7cm x 6 ,41cm x1. På førehand takk!
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Ved å bruke dette nettstedet godtar du våre Bruksvilkår. Du finner våre Personvernvilkår regler her.