Gå til innhold
  • Bli medlem

Ørretfiske25

Aktiv medlem
  • Innlegg

    290
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av Ørretfiske25

  1. Skal nå gå til innkjøp av en Packraft, den vil bli brukt til og padle lengre strekker, og fiskes mye fra. Det finnes så mange på markedet nå, at jeg er usikker på hva som er kvalitet og ikke.... hva anbefales av dere som har testet litt? eneste krav er at den tåler en trøkk, at jeg kan feste stangholder på den, og at den er så komfortabel som mulig. Takker for alle svar
  2. Har sett på Marmot, likte godt at man har egen åpning til armene.
  3. Takker for alle svar. Hva tenker dere om denne? Dun impregnert med DWR, som gjør at den skal tåle mere fukt... https://www.hektapatur.no/vare-merker/falkeberg/falkeberg-soveposer/falkeberg-peak-8000-32867
  4. Skal gå til innkjøp av ny pose, og lurer litt på om jeg skal velge Dun eller Fiber. Er fremdeles dun varmest å har mest komfort? Eller har fiber blitt så bra at det kan vurderes?
  5. Kjøpte denne for flere år tilbake, og nå er jeg tilbake på gratis versjon?? Hva har skjedd her?
  6. Takker for svar folkens 🙂👍🏻Da blir det en Pelican explorer 14,6 DLX.
  7. Takker for svar! Har du prøvd med seterygg? Explorer DLX?
  8. Passer man på funker nok en ally godt. Må bare unngå grunne og bruke knollen litt 🙂 Ja synes det, kjenner du noe til kvaliteten på Pelican? Hvor dem er laget osv👍🏻?
  9. Ally blir det ikke. Må ha noe solid som kan treffe ting uten og måtte lappe. Ally er fin og padle og smart å kunne bære med. Men ikke det jeg ser etter.
  10. Jeg og kona ser etter en kano med seter med ryggstøtte. Må være bred og stabil, skal fiskes mye fra den. Vekt betyr ikke så mye, bare den er solid 🙂 Vi har sett på en Pelikan 14,6 DLX som vi likte godt. Men har dere noen erfaringer med dette merke?
  11. Vi får se 👍
  12. Men bivy telt er vel best i tørr kulde, og ikke norske høst netter på fjellet? På jakt etter 1-2p telt som tåler skikkelig dritt vær...
  13. Var ikke flere vinkler. 2sec klipp
  14. Takker og bukker 😊👍 noe kjennskap til merket? Godt nyttår 🎆
  15. Screenshot youtube. Why?
  16. Hvilken telt er dette? 👍
  17. Hva tenker folket om dette teltet som et fjelltelt i vind og vær? Virker som et solid telt med sterke stenger🙂 bare slått opp hjemme etter kjøp.
  18. Takker for svar 👍
  19. Hva synes folket er det beste å bruke på tur på fjellet, vår til høst. Detaljerte kart er en fordel. Frank
  20. Hei folkens! noen her som har kart over Femundsmarka og Rogen, som ikke blir brukt?
  21. Takk for et flott svar og ikke minst bilder! Settes pris på Er Falketind å få kjøpt enda?
  22. Takker så mye, skal sjekkes ut
  23. Trenger ikke telt og sovepose, men et nødtelt om været skulle snu brått er alltid kjekt. en liten primus, og litt ekstra tøy. skal sjekke ut denne sekken
  24. Trenger anbefaling til Topptur sekk, vandring og muligens litt klatring. må være nok plass i den til og slå leir om været skulle bli veldig dårlig. hva tenker dere er stort nok? smarte lommer og plass til drikkeblære er et pluss
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Ved å bruke dette nettstedet godtar du våre Bruksvilkår. Du finner våre Personvernvilkår regler her.