Jump to content

superlight telt og hund


Trond Arvid Hagen

Recommended Posts

Hei vurderer nå veldig og skaffe meg et reinsfjell superlight 2 eller tre, men har skjønt at dette er tynne og muligens litt skjøre greier. mitt spørsmål er da som følger, har noen her no erfaring med og ha hund inne i ett slikt telt, det er snakk om en rolig hund, vill bunnduken tåle det?. og vill dette teltet tåle god vind på vidda, mitt trysil 3 tålte ikke god vind på vidda.

Link to comment
Share on other sites

Annonse
4 timer siden, Trond Arvid Hagen skrev:

et reinsfjell superlight 2 eller tre

Det er en del som melder at 3 personers utgaven er dårligere i vind enn 2 personsutgaven. Vet du at du får mye vind hadde jeg hvertfall oppgradert stengene. Men syns Reinsfjell 2 SL stod greit i vind når jeg hadde det. Men prøvde alltid å sette det i le blant busker og kratt. 

Edited by Memento mori
Link to comment
Share on other sites

31 minutter siden, Trond Arvid Hagen skrev:

da er reinsfjell superlight 3 innkjøpt, selgeren anbefalte sterkt at jeg også skaffet meg en fotprint, er dette strengt tatt nødvendig, føler litt at vitsen med superlight blir litt borte.

Fullstendig unødvendig. Bruk teltet, når oppbrukt send til helsport så fikser de hull og andre slitasjer. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, and privacy rules Privacy Policy