
brura
Aktiv medlem-
Innholdsteller
21 -
Ble med
-
Besøkte siden sist
-
Forslag til turer i Tromsø-området
brura svarte på turban sitt emne i Ski og vinter inkl. brevandring
Ringvassøya kan også være verdt å ta en titt på. -
Guideline Expedition 4-14g. 4-delt. Utmerket stang. 9,6 fot. Bestillte min fra christian baardsen og sønn. ca 1400,-
-
Hilleberg Kaitum eller Nallo.
-
jeg vil anbefale deg å ta en titt på 2mannsutgaven Helsport Fjellheimen. Forholdsvis lav vekt og lav pris.
-
Lurer på hvilke råd og tips til fargevalg som gjelder for ulike lys/værforhold. Har ikke lyktes med å finne noe på nettet om dette.
-
Sitter og lengter etter å svinge fiskestanga og lurer på hvilken sluk medlemmene her på forumet har hatt størst suksess med. Selv holder jeg en knapp på 12 g skarpsild av merket Remen. Spesielt den med blå rygg og gulbrun buk.
-
pondus. glimrende tegneserie.
-
Har selv et romsdalshorn 3camp. det du sier om takhøyde stemmer godt over ens med min erfaring. Er utenom dette rimelig fornøyd med teltet. Stort fortelt, god plass for to, veier ikke all verden, god ytterduk, vindstabilt og forholdsvis billig. Hvis du ikke har noen spesielle krav utenom dette har jeg ingen problemer med å anbefale teltet.
-
Nudler gir veldig kortvarig effekt synes i allefall jeg. Nå finnes det nudler med egg som råvare, mulig disse metter lengre.
-
helsport romsdalshorn 3camp ligger som regel i overkant av 2000,- , veier ca 3,5 kg og er av helt grei kvalitet med lufteventiler og hemper for å henge opp tørkesnor. Skulle ikke være problem med å holde seg tørr på en regnfull dag. Det er imidlertid et forholdsvis lavt telt(100 cm på det høyeste). Har teltet selv og er stort sett fornøyd hvis man ser bort i fra høyde. Mye telt for pengene.
-
Ny storsekk - hvor stor stor trenger man?
brura svarte på haakonbs sitt emne i Bære- og fraktsystemer
godsaker er uten tvil en obligatorisk post på pakklista dermed: jo større sekk jo bedre. Klarer lett å fylle en 95 liter Bora på en todagerstur:)